Агрегатор новин Заліщик в Інтернеті

"Літературні Заліщики" єднають шанувальників слова

До 25-річчя ухвалення Конституції України, Дня міста та Дня молоді, працівники Заліщицької міської публічної бібліотеки організували бібліотечну альтанку «Літературні Заліщики» за участю місцевих поетів та обдарованої творчої молоді.
У міському парку «Молодіжний» була представлена тематична книжкова виставка «Мій край – куточок серця України» за такими розділами: «Відкрий для себе рідний край!», «Духовні джерела нашого міста», «Сузір’я видатних людей».
Доповненням виставки слугували художні роботи Юлії Зими, учениці Заліщицької державної гімназії.

Студентки Заліщицького фахового коледжу Гутман Вікторія, Джумак Іванна, Харап’як Вікторія презентували власні роботи: картини з бісеру, вишивані рушники, українські костюми, ткані на верстаті, кошики з ниток та підсвічник ручної роботи.

Детальніше...

Поетеса Оксана Дяків - про рідне місто Заліщики...

Відео про творчість Оксани Дяків, присвячену рідному місту Заліщики, про вірші та картини авторки підготували працівники Заліщицької районної бібліотеки у рамках циклу заходів з нагоди відзначення 680-річчя з часу заснування міста Заліщики.

Детальніше...

Мінорним акордом ввірвалася осінь - Олег та Катерина Малики

Пісню "Мінорним акордом ввірвалася осінь" виконують Катерина та Олег Малики. Слова Оксани Дяків, музика та аранжування ©MdvivoStudioSteZaK

 

Детальніше...

Пісня "Мадонна". Виконують Катерина та Олег Малики

Пісня "Мадонна". Виконують Катерина та Олег Малики

Слова Оксани Дяків.

Детальніше...

Пошук

Система Orphus