Агрегатор новин Заліщик в Інтернеті

Про ремонт мосту - з перших уст

Жителі Заліщиків (і не тільки вони) активно цікавляться ситуацією щодо ремонту моста через річку Дністер, який єднає Тернопілля і Буковину. Як кажуть, найкраще дізнаватися інформацію з перших уст. На запитання кореспондента Заліщицької районної газети «Колос» телефоном відповідав Ігор В’ячеславович ГАХ, начальник Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області, у віданні якої перебуває цей міст.

Ігор Гах повідомив, що міст попередньо вже оглянула спеціальна комісія, але наступного тижня тут мають побувати фахівці столичного науково-дослідного інституту, який займається питаннями дорожніх магістралей. Вони проведуть інструментальні вимірювання щодо технічного стану моста через Дністер. Паралельно у цей же час розпочнуться поточні ремонтні роботи проїжджої частини, щоби поліпшити стан дорожнього покриття. Крім того, служба вже звернулась у Київ щодо виділення необхідних 4,8 млн. грн. для, свого роду, капітального ремонту моста, куди входить також заміна на легші конструкції огорож, стовпів дорожнього освітленні тощо. Після виділення вказаної суми, кошти будуть освоюватись до кінця цього року.

Щодо безпеки пересування цим мостом, то Ігор В’ячеславович Гах, начальник Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області, інформував: «Згідно попередніх висновків комісії, яка виїжджала на місце і проводила візуальне обстеження, міст навантаження витримує. Але остаточні висновки, зрозуміло, можуть дати тільки інструментальні дослідження спеціалістів згаданого київського інституту».

Крім того, під час нашої телефонної розмови на запитання, чи буде перекритий міст на час робіт, керівник дорожньої служби Буковини запевнив, що ремонт дорожнього покриття проводитиметься в основному без перекривання руху транспорту по мосту.

Розмовляла Оксана ДЯКІВ

ГАХ Ігор В’ячеславович. Начальник Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області. 4-43-38 58-38-71

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ФУНКЦІОНУВАННЯ ТА НАЛЕЖНИЙ СТАН МОСТУ В С. АТАКИ НЕСУТЬ ПРОФІЛЬНІ ВІДОМСТВА, - МИХАЙЛО ПАПІЄВ

ПІСЛЯ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ОБСТЕЖЕННЯ МОСТУ У С. АТАКИ БУДЕ ПРИЙНЯТО ОСТАТОЧНЕ РІШЕННЯ ЩОДО ЙОГО ПОДАЛЬШОЇ ЕКСПЛУАТАЦІЇ, - ІГОР ГАХ

"Запасний" міст на Буковині теж виявився аварійним
Більше читайте тут: http://tsn.ua/ukrayina/zapasniy-mist-na-bukovini-tezh-viyavivsya-avariynim-290664.html

МИХАЙЛО ПАПІЄВ ДОРУЧИВ НЕГАЙНО ОБСТЕЖИТИ АВТОМОБІЛЬНІ МОСТИ В ОБЛАСТІ ТА НАДАТИ ФАХОВІ ВИСНОВКИ ЩОДО ЇХ ЕКСПЛУАТАЦІЇ

 

Читайте також

Пошук

Система Orphus