Агрегатор новин Заліщик в Інтернеті

Наш земляк - Роман Сасанчин - у програмі Голос Діти телеканалу 1 плюс 1

Днями вперше на великій сцені деб’ютував 10-річний Роман Сасанчин з села Садки Заліщицького району. Хлопчик виступив на сцені київського Палацу «Україна» і зірвав овації кількатисячної публіки.

Як кажуть, не було б щастя, та нещастя допомогло. І ця народна мудрість чітко відображає ситуацію, яка склалася зараз в житті талановитого 10-річного малюка з Тернопільщини Романа Сасанчина, він же Ромчик, як сам себе називає.

Нагадаємо, що Ромчик був одним з перших і, напевно, найбільш значним талантом, якого так несправедливо і неправильно відсіяли на “сліпих” прослуховуваннях. Глядачі досі дивуються, чому жодне крісло не відреагувало на його прекрасний голос.

Але судді, мабуть, були в шоці від власної поведінки не менше, ніж аудиторія. Олег Скрипка ще тоді пообіцяв, що обов’язково зробить з хлопчиком спільний проект. І обіцянку свою стримав – в неділю в рамках великого сольного концерту українського скрипаля-віртуоза Василя Попадюка Ромчик разом зі Скрипкою виконав пісню "O Sole Mio". А відбувалося все, до речі, в самому палаці Україна!

Взагалі на наступний день після виходу програми на адресу каналу “1+1″ та проекту “Голос. Діти" з усіх кінців України почали надходити творчі пропозиції для Роми. Так, бажання допомогти 10-річному таланту виявили меценати, продюсери та керівники різних навчальних закладів.

Український співак Віктор Павлік, у якого найближчим часом запланований музичний фестиваль, вже вніс в свій концертний графік дует з Сасанчіним, переможець першого сезону Голосу Іван Ганзера запропонував йому записати спільну пісню, для юного виконавця в будь-який момент відкриті двері школи-інтернату гуманітарно-естетичного виховання в Черкаській області - якийсь народний депутат, який побажав залишитися невідомим, готовий оплатити навчання Роми в столичному інституті музики ім. Глієра. І вже найближчим часом хлопчик вирушає на прослуховування в хор ім. Мотузки!

Але і це ще не все. Світлана Лобода погодилася виконати будь-яке бажання Ромчика. Дитяча мрія була сенсорний телефон і власний ноутбук. Співачка без коливань подарувала бажане.

Крім того, як офіційно написала у своєму Фейсбук Катя Осадча, Ромою зацікавилися в далекій Італії і хочуть запросити його на дитячий музичний конкурс EUROKIDS.

Учасник проекту «Голос країни. Діти», що виходить на «1+1» співав разом з Олегом Скрипкою під акомпанемент скрипаля Василя Попадюка.

Скрипка запросив Ромчика одразу після шоу, на якому до обдарованого хлопчика не обернувся жоден з суддів проекту. Глядачів рішення тренерів не просто здивувало, а обурило, адже співочий талант хлопчика запримітили усі. В інтернеті тисячі людей висловлювались за те, аби повернути Ромчика на проект. Проте, сам він тішиться підтримкою Олега Скрипки, який обіцяє працювати з ним і надалі. Зокрема, співак запросив нашого земляка виступити на «Зимовій країні мрій», – повідомляє Доба.

За матеріалами ЗЗ

Відеоматеріал на сервісі youtube - телеканалу 1+1

Читайте також

Пошук

Система Orphus