Агрегатор новин Заліщик в Інтернеті

Відгук про концерт

Минулого тижня в суботу (10.03.2012) мені з друзями довелось відвідати акустичний концерт двох бучацьких гуртів, який організувала у нашому місті ініціативна молодь "Півострова змін".

Прийшовши в потрібне місце, у заздалегідь зазначений час, я здивувалась, побачивши кількість присутніх, які перебували в залі. Охочих відвідати концерт було доволі. В залі складалась приємна атмосфера. Я була заінтригована, тому що до цього моменту нічого подібного в нашому місті не відбувалось, я не знала, які емоції викличе в мене це дійство.

Зайнявши свої місця, ми завмерли в очікуванні, і нарешті все розпочалось. Першою виступала група Факторіал з Бучача. Вони співали українські пісні, тоді як всі уважно слухали. Вони створили нам позитивне враження, зал прийняв їх тепло. Білокінський Роман, коли розпочинав концерт, сказав, - : "вам потрібно віддатися цій групі", і це було саме так. Тому що співаючи свої пісні, група запалювала зал, і, не знаючи слів пісні, хотілось підспівувати їм.
Після короткої перерви виступала друга група Без Not, яка переспівувала різні пісні. Зал підтримував групу своїми гучними оплесками.

Після того Роман подякував всім організаторам цього чудового дійства. Хочеться ще раз подякувати всім, хто долучився до підготовки цього концерту, бо воно було того варте. Я впевнена, що в кожного залишились незабутні враження, які неможливо передати словами. Потрібно було бути там, щоб пережити все те, що нам довелось відчути.

По закінченні концерту, було дуже жаль, що він так швидко закінчився. Концерт тривав довго, більше двох годин, здавалось б достатньо. Але за цей час публіка і група встигли стати одним цілим. Тому дуже жаль було так швидко відпускати таких талановитий людей, яких тільки-но встигли пізнати. Проте, маю надію, що після цього такі зустрічі відбуватимуться часто!

Гірник Іра

Фотозвіт - http://vk.com/album-24582736_153883497

Пошук

Система Orphus