Агрегатор новин Заліщик в Інтернеті

Подяка за добрі справи

Віктор Кучер не є уродженцем наших сіл, які входять до однієї сільської ради – Ниркова і Нагірян, але виборці під час виборів до органів місцевої влади повірили цій молодій людині, бо знали про його справи у Червоному, де він організовував цікаві спортивні змагання по волейболу, де під його орудою проводився благоустрій і завдячуючи йому звідти вивозили гори сміття після відпочинку недоброзичливих, байдужих туристів. Таким чином Віктора Ігоровича обрали депутатом до районної ради по Ниркову і Нагірянах. З перших днів його справи знайшли схвальні відгуки в селах. До місцевої школи с.Нирків депутат придбав спортінвентар, до дитсадка – іграшки та подушки. Взагалі Віктор Кучер не байдужий до розвитку сільського спорту і завжди підтримує добрі починання нашої молоді.

Оскільки нинішній рік оголошений роком фізичної культури і спорту, то депутат придбав для сільської волейбольної команди спортивну форму, волейбольну сітку, а зараз спільно з тренером команди працює над розробкою статуту щодо створення волейбольного клубу.

Відрадно, що за фінансової підтримки депутата районної ради шкільна волейбольна команда (юнаки і дівчата) стали учасниками багатьох спортивних змагань по волейболу, чого, на жаль, не відчувається в інших селах.

Сільська молодь, дирекція навчального закладу і колектив дошкільного закладу вдячні депутату районної ради В.І.Кучеру за матеріальну допомогу, за підтримку сільського спорту, за розуміння і вирішення молодіжних проблем на селі і бажає його й надалі оптимізму, спортивної бадьорості, неспокою і вагомих успіхів у роботі, поваги і пошани від своїх виборців.

Михайло Базюк,

вчитель фізичного виховання школи

І-ІІІ ступенів с.Нирків

Газета "Колос", №14-15 від 10 лютого 2012 року

Читайте також

Пошук

Система Orphus