Агрегатор новин Заліщик в Інтернеті

Обнадійливий візит

У вівторок, 12 липня, Заліщики відвідав голова Фонду роботодавців України, уродженець нашого краю Дмитро Фірташ, який вкладає вагомі інвестиції в оновлення і розбудову своєї малої батьківщини с.Синькова.

У Заліщиках Дмитро Васильович має намір інвестивувати оновлення районної лікарні, головному корпусу якої вже понад 100 років.

Гостя зустрічали і супроводжували голова ОДА Валентин Хоптян, голови РДА і райради Олег Барчук та Іван Дрозд, міський голова Володимир Бенев'ят, начальники обласного управління охорони здоров'я Михайло Буртняк та управління освіти ОДА, куратор району Іван Запорожан, інші особи з боку Д.Фірташа, які мають причетність до будівництва -проектанти, виконавчий директор, а також генерал-майор міліції, начальник обласного управління УМВС Федір Бортняк та начальник райвідділу УМВС Сергій Семенків.

Коротка розмова з головним лікарем ЦКРЛ Василем Романюком на території поліклініки про стан районної медицини на нинішньому етапі, а далі - відвідини найбільш затребуваних кабінетів поліклініки - діагностичного, ендоскопічного, функціональної діагностики, де особлива потреба в оновленні медичного обладнання.

Гості побували в центральному корпусі, де гінекологічне, хірургічне та реанімаційне відділення, а також -"швидкої допомоги". Обговорювались різні варіанти і пропозиції щодо кращого майбутнього рай. лікарні, створення найсучасніших умов для лікування в ній хворих.

Зацікавлені особи, а це, звичайно, і керівники району, і голова облдержадміністрації, були одностайні в тому, щоб будувати новий корпус і паралельно оновлювати за всіма вимогами - старий.

Свою позицію висловив також головний інвестор Д.Фірташ, який вкладатиме в цей проект кошти. «Моя думка - будувати нове, а не латати старе», - сказав Дмитро Васильович. Хоча проектанти, які прибули на цю зустріч, опрацьовують декілька варіантів і остаточна думка, пропозиція - має бути все таки за спеціалістами. «Згода Дмитра Васильовича є, отже, лікарня буде, ми її збудуємо, оновимо», - сказав виконавчий директор, попросивши 3 дні для прийняття виваженого рішення.

Під час обговорення найважливіших проблем галузі, йшлося також не тільки про забезпеченість медичним обладнанням, а й транспортними засобами. Є потреба у двох реанімаційних, шести швидких допомог і 1 флюорографічній машинах.

Головний лікар В.Романюк висловився за придбання стаціонарної кисневої, яка коштує в межах 250 тис.грн. «Орієнтовно обладнання тут потрібно приблизно на 7,5 млн. грн.», -сказав начальник обласного управління охорони здоров'я Михайло Буртняк.

Ольга МЕЛЬНИК

Газета "Колос", №58-60 від 15 липня 2011 року

Читайте також

Пошук

Система Orphus