Агрегатор новин Заліщик в Інтернеті

В.Ющенко постановив створити національний парк "Дністровський каньйон"

Президент України Віктор Ющенко постановив створити на території Борщівського, Бучацького, Заліщицького та Монастириського районів Тернопільської області національний природний парк "Дністровський каньйон". Про це йдеться в указі Президента № 96/2010.

До території національного природного парку «Дністровський каньйон» погоджено в установленому порядку включення 10829,18 га земель, а саме: 7189,65 га земель державної власності, що надаються (у тому числі з вилученням у землекористувачів) національному природному парку в постійне користування, і 3639,53 га земель, що включаються до його території без вилучення.

Кабінету міністрів України необхідно забезпечити вирішення питання щодо утворення адміністрації національного природного парку "Дністровський каньйон" та належного її функціонування; затвердження у шестимісячний строк у встановленому порядку положення про національний природний парк "Дністровський каньйон".

Крім того, уряд має забезпечити підготовку протягом 2010-2011 рр. матеріалів та вирішення відповідно до законодавства питань щодо вилучення і надання 7189,65 га земель національному природному парку у постійне користування, а також розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок і проекту землеустрою з організації та встановлення меж території національного природного парку; отримання державних актів на право постійного користування земельними ділянками.

РБК-Україна, 03.02.2010, Київ, 22:17

Читайте також

Пошук

Система Orphus