Агрегатор новин Заліщик в Інтернеті

У Заліщиках буде пам'ятник помідору?!

ІНІЦІАТИВНА ГРУПА ЗАЛІЩАН ПРОПОНУЄ СПОРУДИТИ У МІСТІ ПАМ'ЯТНИК ПОМІДОРУ
Червонощокий, соковитий і смачний-смачнющий, так і проситься скуштувати його. А вітамінів скільки має! Хто б це був, думаєте? Ну, звичайно ж, помідор. Він, ріднесенький, рідний овоч, який культивують на Заліщанщині. І відомий не тільки у нашій області, а й далеко за її межами: заліщицькі помідори люблять від Прибалтики до Росії. І охоче купують, бо наддністрянські господарі знають всі секрети вирощування ранніх овочів. Наш край славиться людьми працьовитими, підприємливими.

А помідори - візитна картка Заліщанщини. То чому б не спорудити у Заліщиках пам'ятник Помідору? Адже є в інших краях пам'ятник українській галушці, історичним героям М.Гоголя, персонажам казок. А в нас, у Заліщиках, буде пам'ятник Помідору, біля якого можна буде сфотографуватись, помилуватись навколишньою природою.

Група заліщан, куди ввійшли підприємець Іван Добровольський, депутат міської ради Любомир Коцюбійчук, художник Омелян Липчук, а також автор цих рядків, виступила з ініціативою спорудження у місті пам'ятника Помідору. Просимо заліщан подавати свої пропозиції до ініціативної групи, а також намітки-креслення майбутнього пам'ятника. Прохання до громади Заліщиків, бізнесменів - допомогти у його будівництві, що, безумовно, прикрасить наше місто.

Степан ОБОДЯК,
депутат міської ради
{jfusion_discuss 1641}

Читайте також

Пошук

Система Orphus