Агрегатор новин Заліщик в Інтернеті

Впорядковують стадіон і парк

ДЛЯ ОЗДОРОВЛЕННЯ І ВІДПОЧИНКУ
впорядковують стадіон і парк
В останній тиждень перед Великодніми святами голова РДА Я.М.Навольський та голова райради В.П.Чухрій разом із журналістами побували на стадіоні, цікавились, як ідуть підготовчі роботи по встановленню пластикових крісел.

голова РДА Я.М.Навольський та голова райради В.П.Чухрій разом із журналістами побували на стадіоніЗварювальник із ПП «Арма» Б.І.Андрущак та слюсар Р.С.Гой із СМПК-5 монтували металеву основу для кріплення крісел. Задіяні на роботах працівники стадіону Я.П.Ронталюк, Б.Д.Климівський, Я.П.Макара. Нові глядацькі трибуни будуть готові до початку травня, так що для прихильників футболу створюються всі умови. І вболіватимуть вони за перемогу районної футбольної команди, яка буде створена до проведення першого матчу чемпіонату області з футболу. Організаційні, фінансові моменти були обговорені очільниками районної влади на нараді із керівниками організацій, які відповідають за розвиток спорту в районі. Головою районної федерації футболу обрано В.Ф.Лопушняка. Цікавлюсь, за які кошти фінансуватиметься футбольна команда «Дністер». Голова РДА Я.М.Навольський зауважує, що в жодному районі команда не фінансується з районного бюджету, то ж підтримку коштами футболісти отримають від підприємців, установ, організацій.

Недавно на районному стадіоні обладнано майданчик, де встановлено 10 тренажерів. Для тих, хто бажає зміцнити своє здоров’я – це дуже корисна справа. Тут можна побачити і дорослих, і дітей (стадіон відкритий з 6 ранку до 11 вечора). Особливо залюбки сюди приходять вихованці навчальних закладів міста, жителі, які живуть поблизу. Кошти на закупівлю тренажерів виділила держава – Міністерство у справах молоді і спорту. «А з районного бюджету 40 тисяч гривень дано на встановлення тренажерів», - розповідає голова районної ради В.П.Чухрій.

Наступний об’єкт, благоустрій якого турбує районну владу – верхній парк. Після проведеної толоки санітарний стан його поліпшився: обрізано дерева, позбирано пластмасову, скляну тару, яка була тут розкидана. Ремонтується оглядовий майданчик – районна влада звернулась до “Чортківського держлісгоспу” з проханням допомогти будматеріалами. Проблемне питання – демонтаж існуючих атракціонів. Комісія встановила, що вони непридатні для користування. А демонтувати їх немає бажаючих, тому що для цього організації треба затратити більше коштів, ніж заробить за зданий металобрухт.

Читайте також

Пошук

Система Orphus