Агрегатор новин Заліщик в Інтернеті

Стартували 19-ті районні сільські спортивні ігри

Розпочались змагання згідно програми 19-х районних сільських спортивних ігор з 4-х видів спорту. Волейболісти змагались у спортзалах агроколеджу і ДЮСШ, тенісисти – в школі-інтернат, шахісти і шашкісти в шаховому клубі. Шахові змагання проводились за швейцарською системою в 5 турів. В особистому заліку переможцем став Олександр Ширін («Господар»), срібним призером – Ярослав Хохолик (агроколедж), третю сходинку виборов Іван Амбрик (вище професійне училище). Святкувала перемогу і Уляна Стрельбіцька з гімназії, друге місце – за Аллою Бабич з Хмелеви, а третє місце зайняла Юлія Самборська з агроколеджу.

 

Командні місця розподілились в такому порядку: 1 – гімназія, 2- «Господар», 3 – агроколедж.


У змаганнях з шашок впевнено здобув перемогу Іван Місько (Новосілка), друге місце – за ветераном спорту, неодноразовим учасником обласних змагань Яремою Якимчуком (райлікарня), третє місце посів Володимир Чабан – ПП «Арма». Перше місце серед жінок виграла Алла Бабич з Хмелеви, Наталія Федик і Галина Бойчук з агроколеджу відповідно зайняли 2-3 місця. Командний залік – за шашкістами з Новосілки, 2-е місце зайняла команда райлікарні, 3 - агроколедж.


Не поступились першості в особистому і командному заліку знані в районі та області тенісисти з агроколеджу Тетяна Юрійчук і Максим Левицький. Другі місця вибороли Оксана Воротняк (Хмелева), Ігор Садовський з Солоного. Третє – за Наталією Левинською – ЗОШ №2 і Романом Мендиком – смт.Товсте. Командні місця після агроколеджу зайняли тенісисти Хмелеви і Солоного.


Найбільше вболівальників було на змаганнях з волейболу. В двох групах по 4 команди виборювали вихід у фінальну частину. За 3-є місце змагались команди Новосілки і Ниркова, які посіли другі місця в своїх групах. У третій вирішальній партії перемогли нирківчани. У двобої за чемпіонський титул – право називатись кращою командою району – змагались переможці груп волейболісти Виноградного, які були переможцями минулого року з командою Заліщиків. З рахунком 2:0 перемогли виноградівці, підтвердивши свій статус чемпіона району. Варто відмітити зрілу гру перспективних молодих волейболістів з Нагірян (тренер Михайло Базюк).


Начальник відділу з питань молоді і спорту РДА І.С.Мамалига, голова райради ФСТ «Колос» І.В.Лисак нагородили команди переможців дипломами, грамотами, призами.


4 квітня в спортивному залі агроколеджу проводитимуться зональні змагання першості облради ФСТ «Колос» серед чоловічих збірних команд Бучацького, Борщівського, Заліщицького районів.

Мирон СМЕРЕЧАНСЬКИЙ,

головний спеціаліст райради ФСТ «Колос»

Газета "Колос"

Читайте також

Пошук

Система Orphus