Агрегатор новин Заліщик в Інтернеті

Турнір з міні-футболу

Вже традиційно у січні кожного року у Заліщиках проводиться турнір з міні-футболу на приз пам'яті загиблого в Афганістані Валерія Луб'янського. Цьогоріч проходив 23-й зимовий турнір. Змагання, в яких взяли участь 19 команд, відбувалися на стадіоні «Дністер» на майданчику із штучним покриттям. У фінал
вийшло 8 команд. Футболістів щиро підтримували вболівальники.

Впевнену перемогу і почесне перше місце вибороли футболісти Товстого. Майстерну гру продемонстрували учасники товстенської команди Іван Проданик, Дмитро Стадник, Ігор Бадло, Петро Бадло, Михайло Чмола, Володимир Лецків, Віталій Коломієць, Сергій Левицький, Ігор Майданик.
Спортсмени щиро вдячні за фінансову допомогу спонсорам команди - депутату районної ради, головному спеціалісту відділу з питань молоді і спорту РДА Івану Проданику та селищному голові Любомиру Дранцу.

Друге місце - у команди «Арсенал» з с.Добрівляни, на третю сходинку спортивного п'єдесталу піднялися футболісти із Поділля. Товстенська команда нагороджена перехідним кубком, команди із Добрівлян і Поділля отримали малі кубки, всім трьом командам вручені медалі. Кращим гравцем визнано Петра Бадла із Товстого, кращим нападаючим - Петра Гуйвана із команди «Арсенал» (Добрівляни), кращим воротарем - Василя Братанича (Поділля).

У турнірі з міні-фурболу брала участь команда «Інваспорт», в яку входили спортсмени з обмеженими фізичними можливостями: брати Віталій і Мирослав Танчики з Головчинців, Василь Рудачик з Торського, Богдан Бадло із селища Товсте. Троє з них - кандидати в національну збірну України чемпіонату світу 2009 року серед інвалідів. Спонсор цієї команди - депутат районної ради, директор ПСК «ТЕКО» Борис Войчишин вручив кожному гравцеві по 100 гривень. За участь у турнірі команді «Інваспорт» оголошено подяку, її нагороджено малим кубком. 

Нагороди футболістам вручив голова райдержадміністрації Я.М.Навольський та голова районної ради В.П.Чухрій. Керівники районної влади запевнили спортсменів, що буде відновлена участь районної футбольної команди «Дністер» у чемпіонаті області. Частину фінансування її бере на себе районна влада, частину - міська, погодилися підтримати підприємці міста і району.

Спортсмени поклали вінок на могилу полеглого в Афганістані Валерія Лубенського.

23-й зимовий турнір з міні-футболу проходив за сприяння відділу у справах молоді і спорту РДА, районної федерації футболу (В.Ф.Лопушняк), комунального районного фізкультурно-спортивного товариства «Колос» (І.В.Лисак).

Ігор МАМАЛИГА 
заввідділом з питань 
молоді і спорту РДА
Газета "Колос"

Читайте також

Пошук

Система Orphus