Агрегатор новин Заліщик в Інтернеті

Заліщанин вийшов в фінал дитячого "Євробачення" ч.3

"Я щасливий, що представляв Україну на IV дитячому пісенному конкурсі "Євробачення-2006", який відбувся в Румунії! Для мене це була велика честь, подія у житті й гордість за свою державу", - сказав після повернення з Бухареста на рідну землю Назар Слюсарчук. - Переконався, що дійсно пісня не знає кордонів, бо на фестивалі довелось почути її мовами 15 держав Європи. Не передати словами побачене, почуте, пережите! Були і хвилювання, і радість, і, безумовно, бажання перемогти, до чого й прагнули всі учасники".

хлопчик-рок-н-рол

Мабуть, не було серед шанувальників пісні юного Назара тих, хто б 2 грудня не прикипів до екранів телевізорів під час трансляції конкурсу з Румунії. Усі переживали за свого виконавця, за Україну, подумки бажаючи перемоги її посланцю Назару. Програма пісенного вернісажу була ромаїтою Кожен учасник виходив на велику сцену із найкращим своїм номером, підтверджуючи девіз фестивалю "Нехай звучить музика!"

Оплесками нагороджували глядачі дітей різних національностей, що й було оцінкою їхньої виконавської майстерності. Серед багатьох приємно було побачити групу підтримки Назара з синьожовтими прапорцями нашої держави і великим українським стягом. А в Україні раділи, що в Румунії є і її посланець - наш юний земляк.

В історії дитячого "Євробачення" цьогоріч наш Назар вперше представляв Україну. Це - велика честь не тільки для співака, а й для наших Заліщиків. Тепер поруч із пісенними знаменитостями, дорослими учасниками конкурсу різних років - Олександром Пономарьовим, Русланою Лижичко, Тіною Кароль - і наш земляк із Наддністров'я Назар Слюсарчук.

Радує те, що Назар, вперше представляючи Україну на дитячому "Євробаченні - 2006", посів восьме місце, як кажуть, досяг золотої середини серед 15-и учасників конкурсу. Гордиться вихованцем і його наставник - викладачка вокалу Заліщицької державної музичної школи Зоя Шмиглик, котра впродовж років працювала зі своїм учнем, вивівши його на мистецький шлях. За все юнак вклоняється своїй вчительці доземно А під час підготовки до "Євробачення-2006" як у Києві, так і в Румунії із Назаром працювала також керівник танцювального колективу "Восторг" м.Павлограда Дніпропетровської області Олена Тітова.

Свято пісні завершилось. Але його відлуння у пам'яті Назара залишиться на все життя. Адже на його долю випало велике щастя - першому з України дати дорогу нашій сучасній пісні на всеукраїнській і європейській сценах. Про цю подію юному соловейку, ім'я якого стало відомим у Європі, нагадуватимуть подарунки, сувеніри, грамота від Міжнародного комітету по проведенню "Євробачення-2006", вручені в Румунії. А також велика м'яка іграшка, подарована прихильниками-земляками - сім'ями Завінських, Смотилевичів, Динисів, Кукурудзяків, котрі зустрічали Назара і групу підтримки біля поїзда "Софія-Москва" на міському залізничному вокзалі. Усі, хто побував у Румунії з Назаром - батьки, вчителі Заліщицької державної музичної школи, друзі юного співака - завдячують небайдужим людям за спонсорську допомогу, зокрема Тернопільській обласній організації Української Народної Партії, Заліщицькій районній організації "Народний Союз "Наша Україна", відділу у справах молоді і спорту РДА, Заліщицькому держагроколеджу ім.Є.Храпливого НАУ, підприємцю О.С.Городинській.

"Я не розчарувався, що не став на найвищу сходинку слави. Я, окрилений піснею, разом із сестрами Машею і Настею з Росії, котрі перемогли розділяв їхню радість, а також спілкувався з багатьма учасниками, обмінювався сувенірами, - сказав при зустрічі Назар. - Вірю в те, що щасливі миті у моєму житті ще повторяться".

На пісенних дитячих фестивалях 2006 року заяскравіла зірка, ще одна юна постать - хлопчик-рок-н-рол із міста над Дністром. Хай фортуна усміхається йому!

Лілія МОНИЧ, газета "Колос"

Пошук

Система Orphus