Агрегатор новин Заліщик в Інтернеті

Заліщанин вийшов в фінал дитячого "Євробачення" ч.2

Посланець України, Тернопілля, нашого краю, цьогорічний переможець "Євробачення-2006" у Києві Назар Слюсарчук невдовзі побуває в Румунії - в Бухаресті - на дитячому "Євробаченні-2006". Юнак переживатиме ще одну щасливу й неповторну мить у своєму житті та пісенному зростанні.

Назар Слюсарчук


Звичайно, змагатися "хлопчику-рок-н-ролу" буде нелегко. Його суперниками будуть юні виконавці з Іспанії, Португалії, Росії, Білорусі, Кіпру, Мальти, Греції, Македонії, Сербії, Хорватії, Бельгії, Швеції, Норвегії, Румунії. Отже, 2 грудня, у суботу, о 21 год.15 хв., у прямому ефірі на телеканалі УТ-1 буде транслюватись пісенний конкурс. Згідно жеребкування в столиці Румунії Бухаресті, де побували керівники делегацій держав, чиї представники братимуть участь у конкурсі, наш Назар вийде на сцену 5-м. На конкурсі йому допомагатиме танцювальний колектив із Павлограда (Дніпропетровська область), а ще приїде група підтримки із Заліщиків.


У чому відмінність підтримки виконавців-співаків у Бухаресті? За свого учасника не мають права голосувати жителі держави, звідки він прибув. Але є надія, що не будуть байдужими прихильники Назарової пісні - рідні, близькі, друзі, знайомі краяни, які проживають тепер за кордоном. До речі, Україна вперше в історії цього пісенного конкурсу бере участь у такому представницькому фестивалі. Хай же українську мову і пісню почують всі, знаючи, що на карті Європи є держава Україна! Побажаймо Назару щасливої дороги, успіхів у нелегкій творчій боротьбі! Хай Господь благословить його на ще одну перемогу, аби наш соловейко приніс славу рідній державі, батькам і педагогам, співучому Наддністров'ю!


Лілія МОНИЧ, газета "Колос", фото телеканалу М1

Пошук

Система Orphus