Агрегатор новин Заліщик в Інтернеті

Директор приватного підприємства «ВЕП-Агро-Плюс» Ольга Пельцер: її серце сповнене любов’ю до людей і світу…

Цьогорічне свято працівників сільського господарства принесло заслужену нагороду директору приватного підприємства «ВЕП-Агро-Плюс» Ользі Михайлівні Пельцер, яку  добре знають на Заліщанщині та за її межами як гарного фахівця своєї справи. Пані Ольга у листопаді 2020 року нагороджена Дипломом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України за вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу, визначні трудові досягнення та самовіддану працю.

Високий професіоналізм Ольги Михайлівни – це тільки одна з прекрасних рис її особистості. Адже ця красива, тендітна, чарівна і водночас сильна духом ділова жінка є керівником з сучасними поглядами на сільськогосподарське виробництво. Вона з 2010 року очолює підприємство, яке було створено у 2000 році на базі колишнього свинокомплексу, який на той час майже 10 років не працював.

Уміло та енергійно тоді започаткував власну справу чоловік Ольги Михайлівни, досвідчений фінансист – світлої пам’яті Володимир Едуардович Пельцер. Перші літери його імені, по батькові та прізвища стали пізніше початковими літерами назви підприємства, яке перейменували у 2002 році у ПСП «ВЕП-Агро».

2010 рік був надзвичайно складним для сім’ї, адже передчасний відхід за Межу Вічності Володимира Пельцера змусив пані Ольгу, нелегко переживши важку втрату, приймати нестандартні рішення, брати на свої ніжні жіночі плечі нову для себе справу – очолити ПП «ВЕП-Агро-Плюс», опановувати секрети управління та виробництва, разом із колективом вирішувати складні проблеми забезпечення роботи свинокомплексу, співпраці з постачальниками та партнерами. Хоча за фахом Ольга Михайлівна – філологиня і на початку своєї трудової діяльності, після закінчення Тернопільського педагогічного університету ім.В.Гнатюка, працювала у виші обласного центру, все ж молода жінка знайшла в собі силу волі продовжити справу чоловіка.

Як розповіла директор приватного підприємства, сьогодні «ВЕП-Агро-Плюс» працює в трьох напрямках сільськогосподарської діяльності. Це – традиційне для цієї організації свинарство: на цей час на підприємстві відновлюють стадо, нарощують поголів’я свиней для отримання високоякісної свинини, співпрацюють із заготівельниками Тернопілля.

Крім того, підприємство орендує паї жителів на території Торськівської сільської ради, куди входять населені пункти Торське, Глушка та Якубівка. На цих землях, дотримуючись сівозміни, вирощують п’ять культур: сою, соняшник, пшеницю, ріпак та кукурудзу.

Забезпечують зерном оплату за паї, а якщо дозволяє урожай, то ріпак і соняшник йде на продаж.

«Особливою радістю для мене є яблуневий сад, який ми заклали у 2014 році на території підприємства. Запашні та смачні яблука вирощуємо для працівників колективу, передавали нашим захисникам в АТО (ООС). Сільські мешканці та всі бажаючі можуть придбати соковиті фрукти. Але це – праця насправді не для бізнесу, а для задоволення й душі!» - запевнила під час нашої довірливої та щирої розмови пані Ольга.

Ольга Михайлівна з особливим теплом і гордістю говорить про свій колектив, у якому багато років поспіль працюють майже 30 фахівців, та фактично немає плинності кадрів.

Конкретні напрямки роботи очолюють: досвідчений спеціаліст, головний бухгалтер Оксана Воротнюк, ветеринарний лікар Юрій Смоляк, який постійно дбає про здорове поголів’я вирощуваних на підприємстві свиней, зоотехнік Любов Скакун. Роботу комбікормового мінізаводу, який задовольняє власні потреби виробництва «ВЕП-Агро-Плюс», забезпечує Юрій Скафарик. Усю агрономічну діяльність веде і контролює Сергій Пельцер. Відповідально працює завідувач господарством Микола Волочій, який стежить  за справністю матеріальної частини господарства в цілому. 

Ефективно виконує свою роботу тракторна бригада за принципом: «Зважаючи на погодні умови, треба виконати завдання сьогодні, бо завтра буде запізно!»  Бо і поле, і тваринництво люблять ретельних.

«Обов’язково хочу висловити сердечну вдячність нашому колективу, яким насправді пишаюся, на який опираюся у щоденній роботі! Адже зі мною поруч – надійні люди, які працюють на совість, надзвичайно відповідальні, віддані, справжні професіонали своєї справи. Абсолютно всі без винятку – на різних ділянках роботи. Ми вже стали однією родиною, адже пройшли й подолали чимало труднощів та випробувань, поставлених перед нами самим життям, багато часу проводимо пліч-о-пліч.

Крім провідних спеціалістів, які очолюють конкретні ділянки роботи, праця всіх і кожного, зокрема, є важливою, бо всі члени колективу – наче єдиний ланцюжок. Якщо хоч одна ланка розірветься, то робота всього підприємства втратить свою силу, міць і зміст. 

За багато років праці накопичений великий досвід, але, звісно, все знати неможливо, тож вчитися новому завжди треба. Бог дав мені гарний  колектив, людей поруч, добрих друзів та знайомих, які простягнули руку допомоги в складний час. Я їх всіх люблю і поважаю», - з теплотою в голосі ділилася пані Ольга. Очільниця підприємства постійно піклується про колектив, дбає про те, щоб створити для працівників відповідні умови праці, забезпечити механізацію виробничих процесів.

Як любляча матуся, Ольга Михайлівна розповіла про своїх дорогих дітей. Її молодша донечка 15-річна Єлена успішно навчається зараз у Заліщицькій державній гімназії, бере активну участь у різноманітних конкурсах та проєктах. А старший син Андрій – студент-третьокурсник юридичного факультету Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича. Щоразу на канікулах він постійно допомагає у роботі приватного підприємства, переймає досвід. Хлопець змалечку допомагає мамі, є її справжньою опорою та підтримкою.

Ольга Пельцер – людина доброї та щирої душі, яка ніколи не залишається байдужою до потреб простих людей, а ще – загальноосвітньої школи с.Торське, сільської медичної установи. Відгукуючись на звернення Михайла Гушоватого, співпрацює з волонтерами, які доправляють допомогу від мешканців Заліщанщини в зону АТО (ООС), передаючи кошти, високоякісне м’ясо, смачні яблука.

У цей складний час боротьби з коронавірусною хворобою директор О.М.Пельцер надала 30 тис.грн. для Заліщицької лікарні, а також місцевим волонтерам 10 тис. грн. для придбання засобів індивідуального захисту.

Досвідчений керівник за свою постійну результативну успішну працю та практичну допомогу в соціально-економічному розвитку краю двічі була нагороджена відзнакою «Людина року» на районному рівні та щороку отримувала грамоти й подяки.

Особливою родзинкою співпраці з сільською громадою поділилася зі мною пані Ольга. Це були теплі спогади про вдячність людей Ользі Михайлівні та її працьовитому колективу. Мова йде про зведення дитячого майданчика на Прусах. Тоді сільський голова Торськівської сільради Петро Серединський звернувся з приводу потреб мешканців: «Чи зможете допомогти у цьому питанні?»

Ольга Михайлівна та її колектив, проаналізувавши ринкові ціни, вирішили звести всі споруди для малечі та підлітків своїми руками, що й успішно реалізували. А групу, яка займалась конструкторськими ідеями і визначенням спеціалістів з виготовлення складових елементів майданчика, очолив Юрій Скафарик.

Незабутнім для пані Ольги був момент, коли її та представників колективу, не повідомляючи заздалегідь про причину, запросили на цей завершений ПП «ВЕП-Агро-Плюс» майданчик, з любов’ю прикрашений різнокольоровими кульками дорослими і дітками, які чекали з квітами та навіть підготували концерт-сюрприз.

«Благочинність набуває особливого значення й змісту, коли наповнюється вдячністю тих, для кого ти стараєшся. Це окрилює, додає сил і спонукає до нових добрих справ!» - зі щирою  усмішкою запевнила Ольга Михайлівна.

Директор «ВЕП-Агро-Плюс» О.М.Пельцер – жінка ділова, цілеспрямована й дуже зайнята, хоча знайшла у своєму щільному графіку час для нашої розмови. Пані Ольга віддана своїй справі й людям, які її оточують. Водночас вона дуже доброзичлива, щиросердечна, приязна у спілкуванні. Душа її тонко відчуває красу землі й квітучого дерева, а серце сповнене любов’ю до людей і світу…

Оксана ДЯКІВ, редактор газети «Колос» (м. Заліщики)

На світлинах:

директор ПП «ВЕП-Агро-Плюс» О.М.Пельцер

на полях та у саду підприємства

дитячий майданчик, споруджений працівниками підприємства

Пошук

Система Orphus