Агрегатор новин Заліщик в Інтернеті

Караоке на майдані в с.Добрівляни, випуск 790 за 09.02.2014 (відео)

Відоме народне шоу «Караоке на майдані», яке зараз транслюють на телеканалі СТБ, побувало в туристично-відпочинковому комплексі поблизу села Добрівляни. Його продюсер Ігор Кондратюк давно знайомий з нашим краєм.

 

У програмі «Шанс» виступала Таміла Розновська, учасниками давньої інтелектуальної програми «LG-Еврика» ставали сім учнів Заліщицької державної гімназії. Крім того, наш земляк Назар Слюсарчук був переможцем національного та учасником заключного етапу «Дитячого Євробачення» у Бухаресті.

Незважаючи на мороз, багато людей прийшло підтримати своїх улюбленців під час конкурсу народних талантів. Відбір учасників популярної програми проводила Таміла Розновська.

У фіналі першої передачі взяли участь брати Слюсарчуки, учениці гімназії Наталія Завінська і сестри Андріана і Роксолана Миронюк та заліщанин Олег. Весело відбувався запис програми, багато задоволення отримали як учасники, так і глядачі. Були і набір яєць, і святковий набір до столу, і справжній телевізор для переможців, якими стали сестри Миронюк.

Друга програма теж буде цікавою і захоплюючою. Хто ж став її переможцем і отримав телевізор? Про це ви дізнаєтеся, коли переглянете запис програми 18 лютого на каналі СТБ об 11 годині.

«Уперше в цьому році зняли «Караоке на майдані». Це відбулося у готельно-ресторанному комплексі села Добрівляни Заліщицького району. Дякуємо Марії та Миколі Навольським за гостинність.

По дорозі ледве не застрягли у снігових заметах!», - написали керівники проекту «Караоке на майдані» на своїй сторінці «В контакті».

Василь ДЯКІВ
Газета "Колос", № 13-14 від 14 лютого 2014 року
Відео - Телеканал СТБ

Читайте також

Пошук

Система Orphus