Агрегатор новин Заліщик в Інтернеті

Заліщики 2011 - Документальний фільм (Відео) - оновлено

Документальний фільм про сучасні Заліщики - "Заліщики 2011" від Олександра Юровського (http://mila.te.ua)

Створення фільму планувалось давно, ми збирали відео матеріали. Але з браком часу ця ідея відкладалась.

Поштовх до початку зйомок надала заліщицька Міська Рада. Десь в кінці серпня цього року міський голова Бенев’ят Володимир Станіславович зробив замовлення на створення короткометражного фільму (10-15хв.) про сучасні Заліщики, в якому має бути поєднано сьогодення і минулі роки, тому використовувались відео архіви 1987 року (оператора Олега Яцули) та фото архіви часів входження Заліщиків до складу Польщі.

А ізюминкою фільму по можливості мали стати зйомки з літака.

Перше запитання яке виникло у мене: хто ж полетить?! Після двох днів роздумів вирішив ризикнути! Часу залишалось обмаль - погода погіршувалась!

9 вересня я та Володимир Гуйван (пілот) здійснили обліт над Заліщиками. На жаль, була хмарність, погане освітлення, пориви вітру в районі автомобільного мосту, взліт та посадка - з р.Дністер - не зовсім сприятливі умови для зйомок фільму. Використати заплановане обладнання (присоски, плечевий упор з панорамною головою від штатива) не вдалося через конструкцію літака. Тому весь політ довелось тримати камеру в руках. При злеті велика кількість бризків води. А от посадка м'яка і дуже аккуратна - звичайно завдяки пілоту - Володимиру Гуйвану!

Через тиждень фільм був готовий та озвучений на польську та українську мови.

Читайте також

Пошук

Система Orphus