Агрегатор новин Заліщик в Інтернеті

Вільна вікі-мапа Заліщик. Вулиці, визначні місця, пам`ятники, інфраструктура, розваги, туризм

Вітаємо Вас, заліщани! Не залишайтеся осторонь! Ви можете допомогти у корисній справі!

У нас зараз з Вами з'явилась унікальна можливість - зробити детальну карту Заліщик і району зі всіма даними - вулицями, будинками, інфраструктурою, визначними місцями, закладами розваг і т.д.

Ідея виникла давно. Ми її старалися втілювати в життя через систему карт google. Продуктом нашої роботи була карта wi-fi точок доступу в Заліщиках, карта вулиць... Але проблема була в тому, що компанія Google не надає прав на вільне редагування своїх карт і це сильно ускладнювало втілення загальної ідеї картографування Заліщанщини.

Тепер з'явився і швидко розвивається проект глобальної спільноти OpenStreetMap. Ця спільнота створює та надає доступ до вільних географічних даних всім бажаючим. Актуальність проекту в тому, що він доступний для редагування будь-ким, так як і вікіпедія - вільна енциклопедія.

OpenStreetMap — це не тільки картографічний онлайн-сервіс: за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення у навігаторі можна користуватись мапою, прокладати маршрути; можна роздрукувати потрібний фрагмент на папері.

Ініціативна група проекту Заліщики онлайн бере на себе функцію нанесення всіх основних структур, доріг, вулиць, будинків, більшості стежок.

Прохання від Вас, шановні відвідувачі! Допоможіть розвитку проекту, та перевірте райони, де Ви проживаєте. Якщо є якісь відмінності, а вони, звісно, можуть бути - підправте то на карті, позначте номера будинків, позначте все що вважаєте за потрібне.

Головним завданням є нанесення на карту структур міста Заліщики. Далі будемо будувати карту всього району.

Разом ми це зробимо! Приєднуйтесь! Для цього Вам всього лише потрібно зайти на головну сторінку проекту - http://openstreetmap.org та зареєструватися там. Вся необхідна документація і інструкції там є. Приєднуйтеся - це весело, просто і цікаво!

Ось власне карта, яка зараз активно розвивається:


Редагувати карту...

Читайте також

Пошук

Система Orphus